979 200 €
Property 37211 photo 1
Property 37211 photo 2
Property 37211 photo 3
Property 37211 photo 4
Property 37211 photo 5
Property 37211 photo 6
Property 37211 photo 7
Property 37211 photo 8
Property 37211 photo 9
  • ობიექტის კოდი 37211
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 0 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
975 000 € 659 000 € 4018 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32453
  • ფართი 164 m²
  • Rooms 5
იყიდება
970 000 € 3031 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41547
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 100 000 € 3606 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49381
  • ფართი 305 m²
  • Rooms 6
იყიდება
788 200 € 2680 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49747
  • ფართი 294 m²
  • Rooms 6
იყიდება
930 000 € 4428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43256
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 450 000 € 7837 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44081
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 5
იყიდება
800 000 € 2580 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47535
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 300 000 € 6046 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56076
  • ფართი 215 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 100 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23126
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 5
იყიდება
800 000 € 2711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43242
  • ფართი 295 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა