400 000 €
100 €/m²
Property 37195 photo 1
Property 37195 photo 2
Property 37195 photo 3
Property 37195 photo 4
Property 37195 photo 5
Property 37195 photo 6
Property 37195 photo 7
Property 37195 photo 8
Property 37195 photo 9
Property 37195 photo 10
Property 37195 photo 11
Property 37195 photo 12
Property 37195 photo 13
Property 37195 photo 14
Property 37195 photo 15
Property 37195 photo 16
Property 37195 photo 17
Property 37195 photo 18
Property 37195 photo 19
Property 37195 photo 20

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 7 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 4 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 4000 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.

For sale unique land plot with enchanting view in Gastouri village, only a few kilometers away from the town center and the local airport. The property is located in a very quiet place with a panoramic view of Corfu, airport and mainland of Greece. Gastouri is a beautiful traditional local village with great history, where Achelleion Palace is located. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
470 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47378
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
580 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51292
  • ფართი 58000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
330 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62957
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
430 000 € 102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42181
  • ფართი 4200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
350 000 € 437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37187
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
400 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45735
  • ფართი 4673 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
530 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63876
  • ფართი 4982 m²
  • მანძილი ზღვიდან 620 m
იყიდება
465 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24097
  • ფართი 6260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
480 000 € 145 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63742
  • ფართი 3310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
450 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62176
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m

სიახლეების დაგზავნა