650 000 €
92 €/m²
Property 37194 photo 1
Property 37194 photo 2
Property 37194 photo 3
Property 37194 photo 4
Property 37194 photo 5
Property 37194 photo 6
Property 37194 photo 7
Property 37194 photo 8
Property 37194 photo 9
Property 37194 photo 10
Property 37194 photo 11
Property 37194 photo 12
Property 37194 photo 13
Property 37194 photo 14
Property 37194 photo 15
Property 37194 photo 16
Property 37194 photo 17
Property 37194 photo 18
Property 37194 photo 19
Property 37194 photo 20
Property 37194 photo 21
Property 37194 photo 22

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 7 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 4 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 7000 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 260 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.

For sale unique land plot with enchanting view in Gastouri village, only a few kilometers away from the town center and the local airport. The property is located in a very quiet place with a panoramic view of Corfu, airport and mainland of Greece. Gastouri is a beautiful traditional local village with great history, where Achelleion Palace is located. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
870 000 € 145 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19477
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 60716
  • ფართი 2603 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
530 000 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29696
  • ფართი 4050 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
650 000 € 406 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25355
  • ფართი 1599 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
950 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13908
  • ფართი 65000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
550 000 € 785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51327
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
700 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32248
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
810 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34056
  • ფართი 22000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
530 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63876
  • ფართი 4982 m²
  • მანძილი ზღვიდან 620 m
იყიდება
950 000 € 220 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34020
  • ფართი 4300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15 m

სიახლეების დაგზავნა