350 000 €
437 €/m²
Property 37187 photo 1
Property 37187 photo 2
Property 37187 photo 3
Property 37187 photo 4
Property 37187 photo 5
Property 37187 photo 6

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,8
  • დაშორება ზღვიდან: 650 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 1 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 800 კვ.მ. on the island of Corfu.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 600 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63500
  • ფართი 5121 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
330 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23091
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
430 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35809
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
350 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41642
  • ფართი 4200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
450 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40481
  • ფართი 19950 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
480 000 € 145 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63742
  • ფართი 3310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
400 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40480
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
350 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14738
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
290 000 € 181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44583
  • ფართი 1600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
450 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62176
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m

სიახლეების დაგზავნა