იყიდება - სასტუმრო 1250 m² ათონზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი არისტოტელე დეველიკი
250 000 €
200 €/m²
Property 37069 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 75 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1250 კვ.მ. in Athos, Chalkidiki.მიწის ნაკვეთი არ არის გამიზნული საცხოვრებელი ფართის მშენებლობისთვის.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20952
  • ფართი 12415 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
350 000 €
  • ობიექტის კოდი 2754
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
300 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21605
  • ფართი 4100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
220 000 € 88 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60115
  • ფართი 2478 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 30231
  • ფართი 3450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
300 000 € 250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25147
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
270 000 € 244 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37563
  • ფართი 1105 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
250 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48608
  • ფართი 11800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 25759
  • ფართი 380 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
270 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59918
  • ფართი 9818 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m

სიახლეების დაგზავნა