305 000 €
2607 €/m²
Property 37029 photo 1
Property 37029 photo 2
Property 37029 photo 3
Property 37029 photo 4
  • ობიექტის კოდი 37029
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 117 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • სართული: პირველი სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 2900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 3 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 117 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
259 200 € 2178 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45660
  • ფართი 119 m²
  • Rooms 3
იყიდება
255 000 € 2684 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56129
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
440 000 € 4888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56483
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 2
იყიდება
280 000 € 2105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46191
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 3
იყიდება
265 000 € 2760 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52168
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 915 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63204
  • ფართი 306 m²
იყიდება
315 000 € 2423 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49196
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
260 000 € 3170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46526
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 2
იყიდება
300 000 € 2222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51969
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 3
იყიდება
275 000 € 1785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52093
  • ფართი 154 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა