220 000 €
33 €/m²
Property 36994 photo 1
Property 36994 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,2
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2,8 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 6560 კვ.მ. in Chalkidiki. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
220 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33833
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
190 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42541
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
265 000 € 632 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22231
  • ფართი 419 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
290 000 € 145 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49320
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
240 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14326
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
215 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8160
  • ფართი 6300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
215 000 € 215 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49316
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
180 000 €
  • ობიექტის კოდი 2674
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9300 m
იყიდება
220 000 € 180 000 € 51 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40347
  • ფართი 3500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა