იყიდება - კოტეჯი 135 m² Larnaka

საბერძნეთი კვიპროსი ლარნაკა
2 000 000 €
14815 €/m²
Property 36963 photo 1
Property 36963 photo 2
Property 36963 photo 3
Property 36963 photo 4
Property 36963 photo 5
Property 36963 photo 6
Property 36963 photo 7
Property 36963 photo 8
Property 36963 photo 9
Property 36963 photo 10
Property 36963 photo 11
Property 36963 photo 12
Property 36963 photo 13
  • ობიექტის კოდი 36963
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 135 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 20 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 6 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი ვილა ფართით 135 კვ.მ in Larnaka. კოტეჯი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 4 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 100 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47671
  • ფართი 700 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 300 000 € 5542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30020
  • ფართი 415 m²
  • Rooms 2
იყიდება
1 900 000 € 6620 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39824
  • ფართი 287 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 850 000 € 3700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24040
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 9
იყიდება
2 900 000 € 9666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22150
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
2 929 780 € 4717 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34221
  • ფართი 621 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
1 854 723 € 4602 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45529
  • ფართი 403 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 400 000 € 3767 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48815
  • ფართი 637 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 674 400 € 5600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43001
  • ფართი 299 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 300 000 € 4600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22893
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m

სიახლეების დაგზავნა