იყიდება - კოტეჯი 230 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
900 000 €
3913 €/m²
Property 36764 photo 1
Property 36764 photo 2
Property 36764 photo 3
Property 36764 photo 4
Property 36764 photo 5
Property 36764 photo 6
Property 36764 photo 7
Property 36764 photo 8
Property 36764 photo 9
  • ობიექტის კოდი 36764
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 230 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 3980 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 6

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 41 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი ვილა ფართით 230 კვ.მ in Limassol. კოტეჯი შედგება 4 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, 3 სააბაზანო ოთახები, ერთი. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
800 000 € 2711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43242
  • ფართი 295 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 300 000 € 3457 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46235
  • ფართი 376 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 200 000 € 3157 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10392
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 5
იყიდება
900 000 € 2250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46175
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 250 000 € 4863 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44171
  • ფართი 257 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 290 000 € 3225 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32345
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 5
იყიდება
890 000 € 3708 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45570
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
780 000 € 3545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41527
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 5
იყიდება
900 000 € 4500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23738
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
1 100 000 € 2200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33231
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა