600 000 €
4688 €/m²
Property 36721 photo 1
Property 36721 photo 2
Property 36721 photo 3
Property 36721 photo 4
Property 36721 photo 5
Property 36721 photo 6
Property 36721 photo 7
Property 36721 photo 8

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2010
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 14000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება დუპლექსი ფართით 128 კვ.მ in Athens. დუპლექსი მდებარეობს 2 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. დუპლექსი აქვს ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

The apartment is located in the area of Filothei

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
550 000 € 3179 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29967
  • ფართი 173 m²
  • Rooms 5
იყიდება
600 000 € 4687 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36721
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 3
იყიდება
893 000 € 5222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56584
  • ფართი 171 m²
  • Rooms 4
იყიდება
500 000 € 3030 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48776
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 6
იყიდება
861 000 € 5250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56580
  • ფართი 164 m²
  • Rooms 5
იყიდება
525 000 € 3088 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50472
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
660 000 € 2163 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53093
  • ფართი 305 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა