45 000 €
1125 €/m²
Property 36691 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 8500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 2 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 40 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს

For sale commercial space of 40 sq.m on the ground floor.

Right now the commercial space is rented out for 200 euro per month and currently it is operating as hair salon.

The commercial space is located in Sepolia area,Athens.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
38 000 € 1266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13532
  • ფართი 30 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
60 000 € 833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35059
  • ფართი 72 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
65 000 € 528 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21626
  • ფართი 123 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
40 000 € 1333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30403
  • ფართი 30 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
60 000 € 1578 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50200
  • ფართი 38 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
55 000 € 45 000 € 625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10282
  • ფართი 72 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
40 000 € 533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22526
  • ფართი 75 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
50 000 € 454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9212
  • ფართი 110 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
65 000 € 1444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50418
  • ფართი 45 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
60 000 € 645 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22720
  • ფართი 93 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m

სიახლეების დაგზავნა