2 500 000 €
71 €/m²
Property 36667 photo 1
Property 36667 photo 2
Property 36667 photo 3
Property 36667 photo 4
Property 36667 photo 5
Property 36667 photo 6
Property 36667 photo 7
Property 36667 photo 8
Property 36667 photo 9
Property 36667 photo 10
Property 36667 photo 11

Details

  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 39 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 39 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 35000 კვ.მ. on the island of Corfu. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.

For sale, a unique plot of land of 35.000 square meters located in the south-west of Corfu, near Vitalades village and the each of Gardenos.

The plot offers a magnificent sea view. It borders the beachline and has a possibility to build up to 850 square meters as residential building and up to 2500 square meters for business purposes.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 000 000 € 245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23389
  • ფართი 12218 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
2 650 000 € 126 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35781
  • ფართი 21000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
2 200 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50542
  • ფართი 90000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
2 600 000 € 2 500 000 € 228 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62294
  • ფართი 10959 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
3 100 000 € 402 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45345
  • ფართი 7700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
3 300 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65638
  • ფართი 91445 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
3 675 000 € 536 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32766
  • ფართი 6850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
3 200 000 € 2 700 000 € 385 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31964
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა