75 000 €
636 €/m²
Property 36620 photo 1
Property 36620 photo 2
Property 36620 photo 3
Property 36620 photo 4
Property 36620 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 1982
  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • Bathrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 1 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 118 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 1 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
110 000 € 1833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24749
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
65 000 € 970 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46270
  • ფართი 67 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
65 000 € 1444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50418
  • ფართი 45 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
105 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44001
  • ფართი 70 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2350 m
იყიდება
110 000 € 3142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37877
  • ფართი 35 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
100 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63238
  • ფართი 50 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
70 000 € 429 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30126
  • ფართი 163 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4300 m

სიახლეების დაგზავნა