1 500 000 €
6000 €/m²
Property 3649 photo 1
Property 3649 photo 2
Property 3649 photo 3
Property 3649 photo 4
Property 3649 photo 5
Property 3649 photo 6
Property 3649 photo 7
Property 3649 photo 8
Property 3649 photo 9
Property 3649 photo 10
Property 3649 photo 11
Property 3649 photo 12
Property 3649 photo 13
Property 3649 photo 14
Property 3649 photo 15
Property 3649 photo 16
Property 3649 photo 17

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 250 კვ.მ in Athens. თაუნჰაუსი მდებარეობს 3 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. სართული შედგება 4 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. თაუნჰაუსი აქვს ასევე არის ბუხარი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The house has a spacious veranda, the owner can leave some of the furniture.

The Palio Psychico area, where the house is located, is considered one of the prestigious: the area is guarded, since embassies are located here, there is a lot of greenery.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 550 000 € 3875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13475
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 785 000 € 4151 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14239
  • ფართი 430 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 300 000 € 1 100 000 € 4888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36596
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 600 000 € 5333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37298
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 7
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 56947
  • ფართი 224 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 400 000 € 3589 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57179
  • ფართი 390 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 350 000 € 6750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58407
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 300 000 € 5416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60411
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 300 000 € 5306 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60412
  • ფართი 245 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 300 000 € 5306 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60413
  • ფართი 245 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა