1 000 000 €
5000 €/m²
Property 36432 photo 1
Property 36432 photo 2
Property 36432 photo 3
Property 36432 photo 4
Property 36432 photo 5
Property 36432 photo 6
Property 36432 photo 7
  • ობიექტის კოდი 36432
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 200 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 52 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 200 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 300 000 € 3651 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56476
  • ფართი 356 m²
  • Rooms 4
იყიდება
875 000 € 7000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56071
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 3
იყიდება
890 000 € 3886 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41726
  • ფართი 229 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 300 000 € 8387 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44953
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 125 000 € 5952 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34282
  • ფართი 189 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
845 000 € 8711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51526
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 050 000 € 11170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44297
  • ფართი 94 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
1 340 000 € 6320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55952
  • ფართი 212 m²
  • Rooms 5
იყიდება
900 000 € 3797 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49700
  • ფართი 237 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 020 000 € 8500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51528
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა