იყიდება - კოტეჯი 360 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
2 000 000 €
5556 €/m²
Property 36409 photo 1
Property 36409 photo 2
Property 36409 photo 3
Property 36409 photo 4
Property 36409 photo 5
Property 36409 photo 6
Property 36409 photo 7
  • ობიექტის კოდი 36409
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 360 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 567 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 2200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 57 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი ვილა ფართით 360 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება ერთი სველი წერტილი. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 700 000 € 5567 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36966
  • ფართი 485 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 000 000 € 3508 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44449
  • ფართი 570 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 600 000 € 5842 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46052
  • ფართი 445 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 800 000 € 3938 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42132
  • ფართი 711 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 700 000 € 3617 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23754
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
2 000 000 € 8333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46078
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 250 000 € 1 850 000 € 4204 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40225
  • ფართი 440 m²
  • Rooms 8
იყიდება
2 500 000 € 3906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44484
  • ფართი 640 m²
  • Rooms 9
იყიდება
2 700 000 € 3524 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42131
  • ფართი 766 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 204 555 € 6427 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45609
  • ფართი 343 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა