320 000 €
213 €/m²
Property 36389 photo 1
Property 36389 photo 2
Property 36389 photo 3
Property 36389 photo 4
Property 36389 photo 5
Property 36389 photo 6
Property 36389 photo 7
Property 36389 photo 8
Property 36389 photo 9

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 36 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1500 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 120 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

For sale, a 1500 sq.m plot of land in Kassiopi. 

It is divided by a local road into two parts: 1000 sq.m above the road and this is a buildable part of the land with a possibility to bulid a 120 sq.m house with a semi-basement level and a first floor, and the other 500 sq.m is below the road, at the sealine and is not buildable.

 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
270 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63230
  • ფართი 4337 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3900 m
იყიდება
430 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42191
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
270 000 € 122 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41644
  • ფართი 2200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
400 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40480
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
330 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23091
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
330 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44033
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
470 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37792
  • ფართი 6200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
350 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23170
  • ფართი 4200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
280 000 € 46 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43703
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
350 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52138
  • ფართი 10500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა