იყიდება - კოტეჯი 400 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
1 100 000 €
2750 €/m²
Property 36215 photo 1
Property 36215 photo 2
Property 36215 photo 3
Property 36215 photo 4
Property 36215 photo 5
Property 36215 photo 6
Property 36215 photo 7
Property 36215 photo 8
Property 36215 photo 9
Property 36215 photo 10
  • ობიექტის კოდი 36215
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 400 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 613 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 4300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 400 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო, ავტოფარეხი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
980 000 € 3277 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42227
  • ფართი 299 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 550 000 € 6739 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44267
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 300 000 € 6046 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56076
  • ფართი 215 m²
  • Rooms 4
იყიდება
900 000 € 2812 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44089
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 300 000 € 3757 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48890
  • ფართი 346 m²
  • Rooms 7
იყიდება
900 000 € 4687 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45727
  • ფართი 192 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 590 000 € 4542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33139
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 100 000 € 3914 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51561
  • ფართი 281 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 000 000 € 3125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36147
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 5
იყიდება
900 000 € 2250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46175
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა