1 750 000 €
7883 €/m²
Property 36148 photo 1
Property 36148 photo 2
Property 36148 photo 3
Property 36148 photo 4
Property 36148 photo 5
Property 36148 photo 6
Property 36148 photo 7
Property 36148 photo 8
Property 36148 photo 9
Property 36148 photo 10
Property 36148 photo 11
Property 36148 photo 12
Property 36148 photo 13
  • ობიექტის კოდი 36148
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 222 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • რემონტის წელი: 2018
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 222 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 4 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, 4 ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

  • Building of reinforced concrete frame with a flat roof slab
  • One elevator and internal staircase
  • 8 floors and 17 apartments on the building
  • Subject apartment of high-end quality
  • Floor- through apartment with openings on three sides offering
  • unobstructed sea view of almost 300 degrees, towards south, north,
  • west and partially east.
  • Flooring of ceramics and parquet
  • Double glazed window panes on high profile aluminium frames
  • Fully fitted Italian design kitchen – Granite tops
  • Italian fitted wardrobes and internal doors
  • Security front door
  • Top of the range sanitary ware
  • False ceilings, concealed lights
  • A/C system throughout – ceiling vents

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 485 000 € 12801 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41283
  • ფართი 116 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
2 200 000 € 15942 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41338
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 600 000 € 2 400 000 € 17266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33840
  • ფართი 139 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 100 000 € 1 900 000 € 8016 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24901
  • ფართი 237 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 035 000 € 16150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37006
  • ფართი 126 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 810 000 € 14596 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41331
  • ფართი 124 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 600 000 € 11063 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44807
  • ფართი 235 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
1 850 000 € 14919 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41336
  • ფართი 124 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 480 000 € 18370 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41294
  • ფართი 135 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 500 000 € 5928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45191
  • ფართი 253 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა