Property 36108 photo 1
Property 36108 photo 2
Property 36108 photo 3
Property 36108 photo 4
Property 36108 photo 5
Property 36108 photo 6
Property 36108 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 41 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 65 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
145 000 € 1450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9076
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
130 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36108
  • ფართი 65 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
170 000 € 1307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37383
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
135 000 € 964 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21559
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
180 000 € 1384 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65238
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
150 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52455
  • ფართი 50 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
170 000 € 1259 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42717
  • ფართი 135 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
120 000 € 444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56568
  • ფართი 270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
150 000 € 925 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9012
  • ფართი 162 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
180 000 € 622 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44995
  • ფართი 289 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m

სიახლეების დაგზავნა