იყიდება - კოტეჯი 250 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
600 000 €
2400 €/m²
Property 36061 photo 1
Property 36061 photo 2
Property 36061 photo 3
Property 36061 photo 4
Property 36061 photo 5
Property 36061 photo 6
Property 36061 photo 7
Property 36061 photo 8
Property 36061 photo 9
Property 36061 photo 10
Property 36061 photo 11
  • ობიექტის კოდი 36061
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 250 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 600 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 250 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
520 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39242
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4
იყიდება
575 000 € 1949 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39213
  • ფართი 295 m²
  • Rooms 8
იყიდება
530 000 € 2366 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49189
  • ფართი 224 m²
  • Rooms 6
იყიდება
550 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41611
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
695 000 € 2545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42568
  • ფართი 273 m²
  • Rooms 4
იყიდება
800 000 € 2711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43242
  • ფართი 295 m²
  • Rooms 6
იყიდება
720 000 € 4645 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43717
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 3777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49205
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 5
იყიდება
570 000 € 2384 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52282
  • ფართი 239 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 2575 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49185
  • ფართი 233 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა