კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 2600 m² კორფუზე
საბერძნეთი
იონის კუნძულები
კორფუს პრეფექტურა
კორფუ
20 000 €
7 €/m²
ობიექტის კოდი
35957
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
2600 m²
რეგიონი
კ.კორფუ
ადგილი
იონის კუნძულები (საბერძნეთი) | კორფუ (კორფუს პრეფექტურა)
Details
დაშორება ზღვიდან:
5000 m
მანძილი უახლოეს ქალაქამდე:
47 km
მანძილი აეროპორტამდე:
20 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 2600 კვ.მ. on the island of Corfu. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
20 000 €
7 €/m²
სასტუმრო 2600 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
35957
ფართი
2600 m²
მანძილი ზღვიდან
5000 m
იყიდება
17 000 €
4 €/m²
სასტუმრო 4000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
50093
ფართი
4000 m²
მანძილი ზღვიდან
5000 m
იყიდება
25 000 €
10 €/m²
სასტუმრო 2300 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
51141
ფართი
2300 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
იყიდება
27 000 €
30 €/m²
სასტუმრო 900 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
42347
ფართი
900 m²
მანძილი ზღვიდან
1500 m
იყიდება
25 000 €
67 €/m²
სასტუმრო 371 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
52116
ფართი
371 m²
მანძილი ზღვიდან
600 m
იყიდება
28 000 €
15 €/m²
სასტუმრო 1800 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
44669
ფართი
1800 m²
მანძილი ზღვიდან
3200 m
იყიდება
25 000 €
43 €/m²
სასტუმრო 578 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
28891
ფართი
578 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
25 000 €
55 €/m²
სასტუმრო 447 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
28888
ფართი
447 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
25 000 €
31 €/m²
სასტუმრო 800 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
37870
ფართი
800 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
20 000 €
10 €/m²
სასტუმრო 2000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
25859
ფართი
2000 m²
მანძილი ზღვიდან
17000 m
David Martasidis
+30 (26611) 00 500
sales@grekodom.com
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the