17 000 €
8 €/m²
Property 35849 photo 1
Property 35849 photo 2
Property 35849 photo 3
Property 35849 photo 4
Property 35849 photo 5
Property 35849 photo 6
Property 35849 photo 7
Property 35849 photo 8
Property 35849 photo 9

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 21 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2000 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი.

The land plot does not have permission to build.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
25 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52116
  • ფართი 371 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
25 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13982
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
18 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24099
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
17 000 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50093
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
20 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21542
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
25 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28888
  • ფართი 447 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
20 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26918
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
20 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35957
  • ფართი 2600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
25 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28892
  • ფართი 670 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
25 000 € 31 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35785
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m

სიახლეების დაგზავნა