90 000 €
430 €/m²
Property 35819 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 650 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 209 კვ.მ. in Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
90 000 € 193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35494
  • ფართი 465 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
130 000 € 260 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58988
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
100 000 € 186 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50159
  • ფართი 537 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
85 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34332
  • ფართი 1900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
125 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56633
  • ფართი 8400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
110 000 € 235 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62212
  • ფართი 468 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
120 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11465
  • ფართი 5250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
130 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49724
  • ფართი 7600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6800 m
იყიდება
85 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64449
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
90 000 € 461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35818
  • ფართი 195 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m

სიახლეების დაგზავნა