Property 35802 photo 1
Property 35802 photo 2
Property 35802 photo 3
Property 35802 photo 4
Property 35802 photo 5
Property 35802 photo 6
Property 35802 photo 7
Property 35802 photo 8
Property 35802 photo 9
Property 35802 photo 10
Property 35802 photo 11
Property 35802 photo 12
Property 35802 photo 13

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1985
  • რემონტის წელი: 2004
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 750 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 400 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
650 000 € 4333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49373
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
650 000 € 2600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57461
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
850 000 € 515 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21810
  • ფართი 1650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
550 000 € 1375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54375
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
700 000 € 277 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2799
  • ფართი 2524 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
580 000 € 3866 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22522
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
650 000 € 722 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20963
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
600 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16014
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m

სიახლეების დაგზავნა