350 000 €
70 €/m²
Property 35766 photo 1
Property 35766 photo 2
Property 35766 photo 3
Property 35766 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3200 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 29 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 5000 კვ.მ. on the island of Corfu. აშენების პერსპექტივით 220 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
300 000 € 230 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46063
  • ფართი 7606 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
500 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9740
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
320 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5081
  • ფართი 4268 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
299 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60787
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
330 000 € 373 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62196
  • ფართი 883 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
320 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50085
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
330 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62957
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
350 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63500
  • ფართი 5121 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
430 000 € 102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42181
  • ფართი 4200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m

სიახლეების დაგზავნა