იყიდება - კოტეჯი 235 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
585 000 €
2489 €/m²
Property 35677 photo 1
Property 35677 photo 2
Property 35677 photo 3
Property 35677 photo 4
  • ობიექტის კოდი 35677
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 235 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 276 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 235 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

This Project consist of four 3 and 4 bedroom Luxury Villas in the touristic area of Kato Paphos. The villas sit on plots between 276m2 to 352m2 and have covered areas of between 200m2 to 288m2. All the Villas have a Roof Terrace, Swimming Pool and Landscaped Gardens.

Delivered, ready to move in. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
610 000 € 3315 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39311
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 6
იყიდება
575 000 € 3571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49301
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 3939 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49300
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 3777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49205
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 5
იყიდება
750 000 € 3260 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44818
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 4
იყიდება
530 000 € 2523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44808
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
679 000 € 2301 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32395
  • ფართი 295 m²
  • Rooms 5
იყიდება
540 000 € 4153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38466
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 3571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42432
  • ფართი 182 m²
  • Rooms 4
იყიდება
620 000 € 3406 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44383
  • ფართი 182 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m

სიახლეების დაგზავნა