იყიდება - სასტუმრო 465 m² ქალკიდიკზე

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი პოლიგიროსი
120 000 €
258 €/m²
Property 35497 photo 1
Property 35497 photo 2
Property 35497 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,6
  • დაშორება ზღვიდან: 14000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 43 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 465 კვ.მ. in Chalkidiki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 279 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
140 000 € 107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49039
  • ფართი 1300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
130 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57322
  • ფართი 3221 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
160 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20944
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
130 000 € 279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35496
  • ფართი 465 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
160 000 € 16 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48315
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
168 000 € 480 €/m²
  • ობიექტის კოდი 277
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
170 000 € 16 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19851
  • ფართი 10262 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
110 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5434
  • ფართი 1320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m
იყიდება
110 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21692
  • ფართი 4008 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
160 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59253
  • ფართი 5800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m

სიახლეების დაგზავნა