იყიდება - სასტუმრო 465 m² ქალკიდიკზე

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი პოლიგიროსი
130 000 €
279 €/m²
Property 35496 photo 1
Property 35496 photo 2
Property 35496 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,6
  • დაშორება ზღვიდან: 14000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 43 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 465 კვ.მ. in Chalkidiki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 279 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
160 000 € 161 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62368
  • ფართი 991 m²
  • მანძილი ზღვიდან 360 m
იყიდება
110 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21692
  • ფართი 4008 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
130 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49724
  • ფართი 7600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6800 m
იყიდება
120 000 € 258 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35497
  • ფართი 465 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
150 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45378
  • ფართი 4551 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
110 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39703
  • ფართი 8750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
130 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57322
  • ფართი 3221 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
160 000 €
  • ობიექტის კოდი 3364
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
140 000 € 107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49039
  • ფართი 1300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
110 000 € 235 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62212
  • ფართი 468 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა