120 000 €
466 €/m²
Property 35449 photo 1
Property 35449 photo 2
Property 35449 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 257 კვ.მ. in Thessaloniki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 210 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
105 000 € 102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58103
  • ფართი 1024 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
165 000 € 733 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41568
  • ფართი 225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
120 000 € 600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61517
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
130 000 € 464 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43830
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
140 000 € 673 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35693
  • ფართი 208 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
150 000 € 867 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64003
  • ფართი 173 m²
  • მანძილი ზღვიდან 23000 m
იყიდება
128 000 € 120 000 € 857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56853
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
160 000 € 579 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53066
  • ფართი 276 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
110 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31769
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
160 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49478
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m

სიახლეების დაგზავნა