750 000 €
Property 35378 photo 1
Property 35378 photo 2
Property 35378 photo 3
Property 35378 photo 4
Property 35378 photo 5
Property 35378 photo 6
Property 35378 photo 7
Property 35378 photo 8
Property 35378 photo 9
  • ობიექტის კოდი 35378
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 0 კვ.მ in Limassol. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

New 3 bedroom villa with a living room, kitchen, balconies and a veranda, swimming pool. Conveniently located in Tourist area in a quite neighbourhood 600 meters away from the seafront .There are beaches, cafes, restaurants, shops and many more needed for a great holiday. The villa is fully equipped with modern equipment.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
610 000 € 3279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42434
  • ფართი 186 m²
  • Rooms 4
იყიდება
880 000 € 3087 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35346
  • ფართი 285 m²
  • Rooms 5
იყიდება
970 000 € 3031 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41547
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 5
იყიდება
780 000 € 3545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41527
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 5
იყიდება
720 000 € 4645 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43717
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 2096 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46224
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 5
იყიდება
720 000 € 3444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42994
  • ფართი 209 m²
  • Rooms 4
იყიდება
895 000 € 6215 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40534
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 4
იყიდება
788 200 € 2680 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49747
  • ფართი 294 m²
  • Rooms 6
იყიდება
900 000 € 4687 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45727
  • ფართი 192 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა