2 700 000 €
8599 €/m²
Property 35366 photo 1
Property 35366 photo 2
Property 35366 photo 3
Property 35366 photo 4
Property 35366 photo 5
Property 35366 photo 6
Property 35366 photo 7
Property 35366 photo 8
Property 35366 photo 9
Property 35366 photo 10
Property 35366 photo 11
Property 35366 photo 12
Property 35366 photo 13
Property 35366 photo 14
Property 35366 photo 15
Property 35366 photo 16
Property 35366 photo 17
Property 35366 photo 18

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 314 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 4 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

5 bedroom villa for sale with 4 bathrooms, guest toilet, in the gated complex Victoria Elite Villas, near Le Meridien Hotel area.
300 metres  to the beach, fully furnished, kitchen appliances, Smart Home System, security system with cameras, under floor heating, swimming pool, mature garden, BBQ electric, covered garage, basement, water fresher ,solar battery.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 900 000 € 6027 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43223
  • ფართი 647 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 300 000 € 5542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30020
  • ფართი 415 m²
  • Rooms 2
იყიდება
2 500 000 € 9363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46076
  • ფართი 267 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 810 000 € 5109 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42856
  • ფართი 550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
2 890 000 € 10509 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19768
  • ფართი 275 m²
  • მანძილი ზღვიდან 110 m
იყიდება
3 800 000 € 5156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49062
  • ფართი 737 m²
  • Rooms 2
იყიდება
2 650 000 € 10600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44806
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 250 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42156
  • ფართი 450 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 450 000 € 4323 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19434
  • ფართი 798 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 280 000 € 9661 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47461
  • ფართი 236 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა