იყიდება - ვილა 462 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა
220 000 € 200 000 €
433 €/m²
Property 3536 photo 1
Property 3536 photo 2
Property 3536 photo 3
Property 3536 photo 4
Property 3536 photo 5
Property 3536 photo 6
Property 3536 photo 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: проведены вода и электричество
  • მდგომარეობა: Under construction
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 462 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

A building suitable for any type of business is for sale at the construction stage. The object has a convenient location while being on the highway connecting the city with coastal resort villages and a kilometer from the Athena-Thessaloniki highway. The construction area is 462 sq.m. and includes a basement of 162 sq.m, a first high floor of 267 sq.m and 33 sq.m of the second floor for offices. The adjacent plot has an area of 2630 sq.m. Katerini is 2 km away.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
210 000 € 2876 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39469
  • ფართი 73 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
250 000 € 2232 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35876
  • ფართი 112 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
300 000 € 1538 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38860
  • ფართი 195 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
250 000 € 396 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11339
  • ფართი 630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
180 000 € 622 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44995
  • ფართი 289 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
320 000 € 533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9514
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
180 000 € 1384 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65238
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
300 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10005
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m

სიახლეების დაგზავნა