იყიდება - კოტეჯი 285 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
880 000 €
3088 €/m²
Property 35346 photo 1
Property 35346 photo 2
Property 35346 photo 3
Property 35346 photo 4
Property 35346 photo 5
Property 35346 photo 6
Property 35346 photo 7
Property 35346 photo 8
Property 35346 photo 9
Property 35346 photo 10
Property 35346 photo 11
Property 35346 photo 12
Property 35346 photo 13
Property 35346 photo 14
  • ობიექტის კოდი 35346
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 285 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1382 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 25000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 285 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, 2 საშხაპეები. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 200 000 € 3157 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10392
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 300 000 € 3457 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46235
  • ფართი 376 m²
  • Rooms 4
იყიდება
975 000 € 659 000 € 4018 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32453
  • ფართი 164 m²
  • Rooms 5
იყიდება
750 000 € 3947 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23745
  • ფართი 190 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 250 000 € 4863 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44171
  • ფართი 257 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
930 000 € 4428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43256
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 100 000 € 2200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33231
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 000 000 € 4761 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22891
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 5
იყიდება
750 000 € 2678 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34149
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
900 000 € 2250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46175
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა