750 000 €
6250 €/m²
Property 35315 photo 1
Property 35315 photo 2
Property 35315 photo 3
Property 35315 photo 4
Property 35315 photo 5
Property 35315 photo 6
Property 35315 photo 7
Property 35315 photo 8
Property 35315 photo 9
Property 35315 photo 10
Property 35315 photo 11
Property 35315 photo 12
Property 35315 photo 13
Property 35315 photo 14
Property 35315 photo 15
Property 35315 photo 16
  • ობიექტის კოდი 35315
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 120 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • აშენების წელი: 2006
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 20 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 120 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
860 000 € 710 000 € 3922 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42255
  • ფართი 181 m²
  • Rooms 4
იყიდება
930 000 € 4581 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45134
  • ფართი 203 m²
  • Rooms 4
იყიდება
930 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39254
  • ფართი 248 m²
  • Rooms 4
იყიდება
950 000 € 4077 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45562
  • ფართი 233 m²
  • Rooms 4
იყიდება
890 000 € 3886 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41726
  • ფართი 229 m²
  • Rooms 4
იყიდება
940 000 € 5280 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41662
  • ფართი 178 m²
  • Rooms 3
იყიდება
665 000 € 4925 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43979
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 3
იყიდება
650 000 € 6500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50617
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
770 000 € 3142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38737
  • ფართი 245 m²
  • Rooms 4
იყიდება
780 000 € 5064 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41278
  • ფართი 154 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m

სიახლეების დაგზავნა