120 000 €
1043 €/m²
Property 35240 photo 1
Property 35240 photo 2
Property 35240 photo 3
Property 35240 photo 4
Property 35240 photo 5
Property 35240 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1500 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 1 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 115 კვ.მ. on the island of Corfu.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 170 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
140 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36520
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
140 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50639
  • ფართი 2120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
120 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65426
  • ფართი 2300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
160 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51427
  • ფართი 8500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
155 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48281
  • ფართი 5200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
100 000 € 61 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45302
  • ფართი 1629 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
105 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63646
  • ფართი 4154 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
160 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42863
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
120 000 € 129 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60119
  • ფართი 930 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
100 000 € 81 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50294
  • ფართი 1222 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8200 m

სიახლეების დაგზავნა