370 000 €
33 €/m²
Property 35177 photo 1
Property 35177 photo 2
Property 35177 photo 3
Property 35177 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2300 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 33 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 11000 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 340 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37793
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
300 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34372
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
400 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31308
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
530 000 € 5 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56513
  • ფართი 95095 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
550 000 € 275 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40569
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 39208
  • ფართი 1940 m²
  • მანძილი ზღვიდან 220 m
იყიდება
430 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35809
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
550 000 € 244 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32190
  • ფართი 2250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
320 000 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36389
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59779
  • ფართი 5020 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m

სიახლეების დაგზავნა