650 000 €
72 €/m²
Property 35172 photo 1
Property 35172 photo 2
Property 35172 photo 3
Property 35172 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 34 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 9000 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
630 000 € 152 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40443
  • ფართი 4143 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
800 000 € 133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50209
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
600 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25388
  • ფართი 94000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7700 m
იყიდება
600 000 € 491 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24955
  • ფართი 1220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
950 000 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21088
  • ფართი 4451 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
800 000 € 199 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22088
  • ფართი 4010 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
600 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5097
  • ფართი 22000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
950 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13908
  • ფართი 65000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
580 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42862
  • ფართი 17500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 60716
  • ფართი 2603 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა