2 000 000 € 1 700 000 €
829 €/m²
Property 35095 photo 1
Property 35095 photo 2
Property 35095 photo 3

Details

  • აშენების წელი: 2005
  • დაშორება ზღვიდან: 14000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 25 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 11 km

აღწერა

Location: Glyka Nera (Eastern Attica)

The building consists of three levels, underground - 1000 sq.m., ground floor - 550 sq.m., and the first floor - 500 sq.m. The property is leased to the commercial store.

Annual rental income from both levels is 36.000.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 000 000 € 1 350 000 € 627 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33639
  • ფართი 2150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
2 300 000 € 980 000 € 334 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10833
  • ფართი 2930 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
2 300 000 € 4791 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39024
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
2 500 000 € 1 800 000 € 642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11026
  • ფართი 2800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
2 000 000 € 833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37253
  • ფართი 2400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
2 200 000 € 4400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40528
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
2 000 000 € 1 700 000 € 829 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35095
  • ფართი 2050 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m

სიახლეების დაგზავნა