იყიდება - კომერციული ქონება 72 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი კალითეა
60 000 €
833 €/m²
Property 35059 photo 1
Property 35059 photo 2
Property 35059 photo 3
Property 35059 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 2 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 72 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Commercial propery are located in the center of Kalithea.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
60 000 € 833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35059
  • ფართი 72 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
70 000 € 429 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30126
  • ფართი 163 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4300 m
იყიდება
60 000 € 1578 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50200
  • ფართი 38 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
65 000 € 528 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21626
  • ფართი 123 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
65 000 € 970 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46270
  • ფართი 67 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
55 000 € 35 000 € 875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34861
  • ფართი 40 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
50 000 € 454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9212
  • ფართი 110 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
60 000 € 645 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22720
  • ფართი 93 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m

სიახლეების დაგზავნა