იყიდება - სასტუმრო 4000 m² იონიის კუნძულებზე

საბერძნეთი იონის კუნძულები ზანტე Elatio აგიოს ნიკოლაოსი
200 000 €
50 €/m²
Property 34691 photo 1
Property 34691 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 80 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 0,5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4000 კვ.მ. in Ionian Islands.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
185 000 € 123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62768
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
265 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43884
  • ფართი 4413 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
200 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34691
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m
იყიდება
220 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43341
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
250 000 € 135 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15788
  • ფართი 1840 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
200 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26103
  • ფართი 7800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
165 000 € 214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44161
  • ფართი 770 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
250 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15786
  • ფართი 4010 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m

სიახლეების დაგზავნა