იყიდება - სასტუმრო 7000 m² ქალკიდიკზე

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი Nea Propontida Paralia Dionisiou
110 000 €
15 €/m²
Property 34627 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 0,3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 7000 კვ.მ. in Chalkidiki. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
100 000 € 287 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48300
  • ფართი 348 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
130 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57322
  • ფართი 3221 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
160 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59253
  • ფართი 5800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
125 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39849
  • ფართი 4946 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
90 000 € 461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35818
  • ფართი 195 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
160 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39851
  • ფართი 5512 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7200 m
იყიდება
130 000 € 279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35496
  • ფართი 465 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
160 000 € 16 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48315
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
160 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20944
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
160 000 € 161 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62368
  • ფართი 991 m²
  • მანძილი ზღვიდან 360 m

სიახლეების დაგზავნა