300 000 €
54 €/m²
Property 34372 photo 1
Property 34372 photo 2
Property 34372 photo 3
Property 34372 photo 4
Property 34372 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 34 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 5500 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 250 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 95 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42440
  • ფართი 9500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
370 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35177
  • ფართი 11000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
280 000 € 210 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34921
  • ფართი 5200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
350 000 € 5 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33698
  • ფართი 60000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3400 m
იყიდება
380 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30921
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
320 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30027
  • ფართი 6135 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
270 000 € 122 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41644
  • ფართი 2200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
330 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22562
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
270 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42942
  • ფართი 25969 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
300 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35619
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა