2 500 000 €
8306 €/m²
Property 34233 photo 1
Property 34233 photo 2
Property 34233 photo 3
Property 34233 photo 4
Property 34233 photo 5
  • ობიექტის კოდი 34233
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 301 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 49 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 301 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

An ultra-modern mixed-use tower with panoramic sea views, showcasing its beauty on Limassol's main tourist beachfront avenue.
In this project for sale two commercial premises and two offices. There is also the opportunity to purchase the entire building.

Date of build March 2019.

 

 

 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 035 000 € 16150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37006
  • ფართი 126 m²
  • Rooms 3
იყიდება
2 027 000 € 10502 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45814
  • ფართი 193 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 780 000 € 20000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41298
  • ფართი 139 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 380 000 € 14251 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41332
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 257 200 € 17914 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44433
  • ფართი 126 m²
  • Rooms 3
იყიდება
2 340 000 € 16956 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41354
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 150 000 € 17916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41363
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 590 000 € 17342 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41295
  • ფართი 207 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 100 000 € 1 900 000 € 8016 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24901
  • ფართი 237 m²
  • Rooms 4
იყიდება
3 000 000 € 17241 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41368
  • ფართი 174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა