იყიდება - კოტეჯი 264 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
1 200 000 €
4545 €/m²
Property 34218 photo 1
Property 34218 photo 2
Property 34218 photo 3
Property 34218 photo 4
Property 34218 photo 5
Property 34218 photo 6
Property 34218 photo 7
  • ობიექტის კოდი 34218
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 264 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 157 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 250 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 264 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

NEW project consists from 7 villas with the roof gardens and basements and twelve 2 and 3 bedroom apartments with spacious verandas.

Complex specifications: 

The gated project, Security surveillance, Swimming pools for adults and children, Common showers and toilets near the pools, Playground and gazebo    

Villas specifications:

Sauna and Gym facilities, Safe Doors, Italian designed Kitchens, High-Quality Double Glazed windows, High-quality sanitary ware, Ergonomic layout design

Roof Garden with Barbecue area, Maid’s room (in basement floor), Landscaped gardens, Energy Performance Class, Covered parking spaces

 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 463 700 € 4158 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45384
  • ფართი 352 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 000 000 € 3125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36147
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 300 000 € 6190 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43709
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 100 000 € 2444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26364
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
1 698 095 € 4601 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45520
  • ფართი 369 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 190 000 € 5891 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55902
  • ფართი 202 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 590 000 € 2531 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45606
  • ფართი 628 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
1 200 000 € 6666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36898
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 379 000 € 1 050 000 € 7000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10947
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m

სიახლეების დაგზავნა