270 000 €
71 €/m²
Property 34207 photo 1
Property 34207 photo 2
Property 34207 photo 3
Property 34207 photo 4
Property 34207 photo 5
Property 34207 photo 6
Property 34207 photo 7
Property 34207 photo 8
Property 34207 photo 9
Property 34207 photo 10
Property 34207 photo 11
Property 34207 photo 12
Property 34207 photo 13
Property 34207 photo 14
Property 34207 photo 15
Property 34207 photo 16
Property 34207 photo 17
Property 34207 photo 18
Property 34207 photo 19
Property 34207 photo 20
Property 34207 photo 21
Property 34207 photo 22
Property 34207 photo 23
Property 34207 photo 24
Property 34207 photo 25
Property 34207 photo 26
Property 34207 photo 27
Property 34207 photo 28
Property 34207 photo 29
Property 34207 photo 30

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 16 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 3800 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.

For sale, a 3800 sq.m land plot with a magnificent view over the eastern and western coasts of Corfu, Corfu town, airport runway, Kanoni area, Pelekas village.

It has a possibility to build 200 sq.m of living space.

It is located 1 km away from the heart of Ano Garouna village, the closest resort is Agios Gordios within 10 min drive.

The land has a flat part where it will be easy to build and a steep part which is the perfect place to build an infinitiy swimming pool.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 63174
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
350 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52138
  • ფართი 10500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
220 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42915
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
400 000 € 57 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49499
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
299 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60787
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
250 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64098
  • ფართი 4162 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
330 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62957
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59779
  • ფართი 5020 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
400 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45735
  • ფართი 4673 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
370 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35177
  • ფართი 11000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m

სიახლეების დაგზავნა