1 200 000 € 950 000 €
79 €/m²
Property 34157 photo 1
Property 34157 photo 2
Property 34157 photo 3
Property 34157 photo 4
Property 34157 photo 5
Property 34157 photo 6
Property 34157 photo 7
Property 34157 photo 8
Property 34157 photo 9
Property 34157 photo 10
Property 34157 photo 11
Property 34157 photo 12
Property 34157 photo 13
Property 34157 photo 14
Property 34157 photo 15
Property 34157 photo 16
Property 34157 photo 17
Property 34157 photo 18
Property 34157 photo 19
Property 34157 photo 20

Details

  • აშენების წელი: 2008
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 45 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 12000 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 550 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

For sale, a 12.000 sq.m land plot with an unfinished construction of 152 sq.m in total. The ground floor of the building is 92 sq.m, and a basement floor is of 60 sq.m. There is a possibility to build 400 sq.m extra.

There opens a beautiful sea view from the plot. There is a possibility to make a private entrance and get access from the main road down straight up to the house as the land borders the the main road along 40 m.

The property is located in Apraos area, in the north of Corfu, in a quiet place close to the sea.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 150 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56094
  • ფართი 26159 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
1 500 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30606
  • ფართი 35000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
1 600 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47140
  • ფართი 47368 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
1 700 000 € 9340 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58550
  • ფართი 182 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
1 200 000 € 240 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22880
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
1 350 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9739
  • ფართი 24000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 600 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33337
  • ფართი 21083 m²
  • მანძილი ზღვიდან 180 m
იყიდება
1 100 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9106
  • ფართი 40000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m

სიახლეების დაგზავნა