120 000 €
26 €/m²
Property 34139 photo 1
Property 34139 photo 2
Property 34139 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 40 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 26 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4556 კვ.მ. on the island of Corfu. აშენების პერსპექტივით 210 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
100 000 € 102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42009
  • ფართი 975 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
125 000 € 132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62298
  • ფართი 940 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
105 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32407
  • ფართი 2431 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
100 000 € 133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42008
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
160 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50887
  • ფართი 4850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
110 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30904
  • ფართი 5650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
120 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34216
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
130 000 € 343 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30887
  • ფართი 378 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
120 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60620
  • ფართი 4683 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
175 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57653
  • ფართი 2463 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m

სიახლეების დაგზავნა