405 000 €
36 €/m²
Property 34064 photo 1
Property 34064 photo 2
Property 34064 photo 3
Property 34064 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 36 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 11000 კვ.მ. on the island of Corfu. აშენების პერსპექტივით 375 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
430 000 € 84 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63499
  • ფართი 5064 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
430 000 € 148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56441
  • ფართი 2900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
330 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44033
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
400 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45735
  • ფართი 4673 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
480 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37270
  • ფართი 9500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
400 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40479
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
390 000 € 250 000 € 5 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21749
  • ფართი 44000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
405 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34063
  • ფართი 11000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
330 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23091
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
370 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35177
  • ფართი 11000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m

სიახლეების დაგზავნა