405 000 €
36 €/m²
Property 34063 photo 1
Property 34063 photo 2
Property 34063 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 36 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 11000 კვ.მ. on the island of Corfu. აშენების პერსპექტივით 375 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
405 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34064
  • ფართი 11000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
425 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6150
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
350 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63500
  • ფართი 5121 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
500 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9740
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
330 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22562
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
399 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60783
  • ფართი 13000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
530 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63876
  • ფართი 4982 m²
  • მანძილი ზღვიდან 620 m
იყიდება
340 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45094
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
360 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10255
  • ფართი 9000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
420 000 € 250 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45420
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m

სიახლეების დაგზავნა